KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14969001
nr 1496 9001
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt. Signerad, daterad -78. Numrerad 270/410. Bildmått: 49x45 cm, yttermått inklusive ram: 63x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:42
15/10 20:21:04
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén